HDD 8TB 3.5” SATA SEAGATE BARRACUDA NEW

Përshkrimi Specifik

  • Product Type: HDD 8TB SATA SEAGATE BARRACUDA
  • Form Factor: 3.5”
  • Type: SATA
  • Capacity: 8TB
  • Speed: 5400 rpm

200.00

20 People watching this product now!
shipped

Transport i shpejtë

Direkt në adresën tuaj.

garancia

Garancia

Produkti ka 12 muaj garanci.

credit-card

Pagesa të sigurta

Online ose gjatë dorëzimit.

Description

Hard disqet BarraCuda janë një mënyrë për të përballuar të gjitha nevojat e kompjuterit tuaj—duke punuar, luajtur, duke ruajtur filmat, muzikë dhe më shumë. Me kapacitet deri në 4 TB për desktop, BarraCuda kryeson tregun me gamën më të madhe të opsioneve të ruajtjes në dispozicion.

Additional information
Status

NEW

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “HDD 8TB 3.5” SATA SEAGATE BARRACUDA NEW”

Your email address will not be published. Required fields are marked *