HDD 2TB 3.5” SEAGATE BARRACUDA NEW

Përshkrimi Specifik

  • Product Type: HDD 2TB SEAGATE BARRACUDA
  • Form Factor: 3.5”
  • Type: SATA 600
  • Capacity: 2TB
  • Speed:7200 rpm

65.00

11 People watching this product now!
shipped

Transport i shpejtë

Direkt në adresën tuaj.

garancia

Garancia

Produkti ka 12 muaj garanci.

credit-card

Pagesa të sigurta

Online ose gjatë dorëzimit.

Description

Të gjithë hdd në gamën e BarraCuda janë të pajisur me Teknologjinë e Caching Multi-Tier (MTC). Duke optimizuar rrjedhën e të dhënave dhe duke përdorur teknologji inteligjente NAND Flash, DRAM dhe memorie, ato mundësojnë kohë më të ulët të ngarkesës dhe aplikimit ndërsa përmirësojnë performancën e leximit dhe shkrimit.

Additional information
Status

NEW

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “HDD 2TB 3.5” SEAGATE BARRACUDA NEW”

Your email address will not be published. Required fields are marked *