DELL ULTRASHARP U2722DE NEW

Përshkrimi Specifik

Brand: Dell
Model: P2723QE
Panel Size: 27 inch
Resolution: 4K UHD (2160p) 3840 x 2160
Refresh Rate: 60 Hz
Response Time: 8 ms
Brightness: 350 cd/m²
Contrast ratio: 1000:1
Interfaces: DP, HDMI, USB-C

480.00

19 People watching this product now!
shipped

Transport i shpejtë

Direkt në adresën tuaj.

garancia

Garancia

Produkti ka 12 muaj garanci.

credit-card

Pagesa të sigurta

Online ose gjatë dorëzimit.

Description

Monitori Dell U2722DE është projektuar duke pasur parasysh mirëqenien: optimizoni komoditetin e syve me ComfortView Plus—një ekran i integruar me dritë të ulët blu që redukton emetimet e dritës blu duke ofruar ngjyra të shkëlqyera. Shikoni cilësinë e qëndrueshme të ngjyrave dhe figurës në një kënd të gjerë shikimi.

Additional information
Status

NEW

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “DELL ULTRASHARP U2722DE NEW”

Your email address will not be published. Required fields are marked *