DELL PRECISION T5810

Pershkrimi Specifik

  • Brand: DELL
  • Product Line: PRECISION
  • Model: T5810
  • CPU: Intel Xeon E5-1607 V3) / 3.10 GHz
  • RAM: 8 GB
  • SSD: 256 GB
  • Form: MT

140.00

13 People watching this product now!
shipped

Transport i shpejtë

Direkt në adresën tuaj.

garancia

Garancia

Produkti ka 12 muaj garanci.

credit-card

Pagesa të sigurta

Online ose gjatë dorëzimit.

Description

Pershkrimi i Produktit

Dell Precision Tower 5810 është një stacion pune gjigant me një procesor perfekt dhe me një çmim të arsyeshëm. Procesori Intel Xeon me 10 bërthama është krijuar për përdoruesin e mbushur me afate që duhet të punojnë në projekte komplekse me paraqitje grafike 3D. Ata që punojnë në arkitekturë, eksplorim të energjisë ose kërkime biomjekësore do të përfitonin gjithashtu me kete model. Për fuqinë e madhe dhe pasurinë e veçorive, Tower 5810 është zgjedhja jonë më e mirë për stacionet e punës me një procesor.

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “DELL PRECISION T5810”

Your email address will not be published. Required fields are marked *