DELL PRECISION E5510

Përshkrimi Specifik

Brand: Dell
Product Line: Precision
Model: E5510
CPU: QuadCore E3-1505M V5 / 3.7GHz
RAM: 32 GB
SSD: 512 GB
Diagonal Size: 15.5 Inch
GPU: Nvidia M1000M

420.00

13 People watching this product now!
shipped

Transport i shpejtë

Direkt në adresën tuaj.

garancia

Garancia

Produkti ka 12 muaj garanci.

credit-card

Pagesa të sigurta

Online ose gjatë dorëzimit.

Description

Seria Dell Precision E5510 është një laptop pune i mirë, me teknologji fantastike dhe materiale premium. Ideal për profesionistët, me sistem fantastik dhe performancë grafike të lartë.

Additional information
Status

USED

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “DELL PRECISION E5510”

Your email address will not be published. Required fields are marked *