DELL PRECISION 7740

Përshkrimi Specifik

Brand: Dell
Product Line: Precision
Model: 7740
CPU: Intel Core i7-9850H ( 9th Gen ) /2.6 GHz
RAM: 32 GB
SSD: 512 GB
Diagonal Size: 17.2 inch
Graphics Card: Nvidia RTX 3000

850.00

11 People watching this product now!
shipped

Transport i shpejtë

Direkt në adresën tuaj.

garancia

Garancia

Produkti ka 12 muaj garanci.

credit-card

Pagesa të sigurta

Online ose gjatë dorëzimit.

Description

I projektuar me performancë të fuqishme dhe një formë të hollë e të lehtë, workstation 17″ Precision 7740 nga Dell mundësohet nga një procesor Intel Core i7, gjeneratë e 9të. Dell Precision 7740 është një ndër laptopët më të mirë për punime inxhinierike, dizajni dhe arkitekture. Ideal për profesionistët, me sistem fantastik dhe performancë grafike të lartë.

Additional information
Status

USED

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “DELL PRECISION 7740”

Your email address will not be published. Required fields are marked *