DELL P2723QE NEW

Përshkrimi Specifik

Brand: Dell
Model: P2723QE
Panel Size: 27 inch
Resolution: 4K UHD (2160p) 3840 x 2160
Refresh Rate: 60 Hz
Response Time: 8 ms
Brightness: 350 cd/m²
Contrast ratio: 1000:1
Interfaces: DP, HDMI, USB-C

500.00

13 People watching this product now!
shipped

Transport i shpejtë

Direkt në adresën tuaj.

garancia

Garancia

Produkti ka 12 muaj garanci.

credit-card

Pagesa të sigurta

Online ose gjatë dorëzimit.

Description

Përjetoni fuqi, qartësi dhe detaje të jashtëzakonshme në monitorin e shkëlqyer 27 inç, 4K Hub. Easy Arrange ju lejon të vendosni me lehtësi aplikacione të shumta në një ose më shumë ekrane për të personalizuar deri në pesë dritare, duke ju dhënë aftësi të përmirësuara.

Additional information
Status

NEW

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “DELL P2723QE NEW”

Your email address will not be published. Required fields are marked *