DELL P2723DE NEW

Përshkrimi Specifik

Brand: Dell
Model: P2723DE
Panel Size: 27 inch
Resolution: QHD 2560 x 1440
Refresh Rate: 60 Hz
Response Time: 5 ms
Brightness: 350 cd/m²
Contrast ratio: 1000:1
Interfaces: DP, HDMI, USB-C

420.00

20 People watching this product now!
shipped

Transport i shpejtë

Direkt në adresën tuaj.

garancia

Garancia

Produkti ka 12 muaj garanci.

credit-card

Pagesa të sigurta

Online ose gjatë dorëzimit.

Description

Përjetoni fuqi, qartësi dhe detaje të jashtëzakonshme në monitorin e shkëlqyer 27 inç, Dell P2723DE. Lidhuni me lehtësi me një sërë pajisjesh me porta të gjera lidhjeje, duke përfshirë HDMI, DisplayPort, USB-C.

Additional information
Status

NEW

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “DELL P2723DE NEW”

Your email address will not be published. Required fields are marked *