DELL LATITUDE E7270

Përshkrimi Specifik

Brand: Dell
Product Line: Latitude
Model: 7270
CPU: Intel Core i5-6300U(6th Gen) /2,4GHz
RAM: 8 GB
SSD: 256 GB
Diagonal Size: 12.5 inch

100.00

18 People watching this product now!
shipped

Transport i shpejtë

Direkt në adresën tuaj.

garancia

Garancia

Produkti ka 12 muaj garanci.

credit-card

Pagesa të sigurta

Online ose gjatë dorëzimit.

Description

Dell Latitude E7270 është një laptop i klasit të biznesit. Me anë të këtij laptopi, ju mund të përdorni në mënyrë efektive dhe të zakonshme shumë detyra. Gjithashtu është mjaft praktik për tu marrë kudo për shkak të lehtësisë.

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “DELL LATITUDE E7270”

Your email address will not be published. Required fields are marked *