DELL LATITUDE E5530

Pershkrimi Specifik

  • Brand: Dell
  • Product Line: Latitude
  • Model: E5530
  • CPU: Intel Core i5-3210M (3rd Gen) / 2.5 GHz
  • Ram: 8 GB
  • SSD: 256 GB
  • Screen size: 15

140.00

10 People watching this product now!
shipped

Transport i shpejtë

Direkt në adresën tuaj.

garancia

Garancia

Produkti ka 12 muaj garanci.

credit-card

Pagesa të sigurta

Online ose gjatë dorëzimit.

Description

Pershkrimi i Produktit

Dell Latitude E5530 është një zgjedhje shumë e mirë për përdoruesit e laptopit që kanë nevojë të punojnë shpejt dhe lehtë. Një laptop i mirë i klasit të biznesit. Nëse ju duhet një laptop me ekran 15 inc, Dell Latitude E5530 është një zgjedhje e shkëlqyer.

Additional information
Brand

DELL

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “DELL LATITUDE E5530”

Your email address will not be published. Required fields are marked *