DELL LATITUDE 5510

Përshkrimi Specifik

Brand: Dell
Product Line: Latitude
Model: 5510
CPU: Intel(R) Core(TM) i5-1031U (10th Gen) / 1.70 GHz
RAM: 8 GB
SSD: 512 GB
Diagonal Size: 15.5 Inch

470.00

16 People watching this product now!
shipped

Transport i shpejtë

Direkt në adresën tuaj.

garancia

Garancia

Produkti ka 12 muaj garanci.

credit-card

Pagesa të sigurta

Online ose gjatë dorëzimit.

Description

Dell Latitude 5510 përmban një dizajn profesional dhe funksional, të përshtatshëm për mjedise biznesi. Cilësia e ndërtimit thekson qëndrueshmërinë dhe e bën atë praktik për profesionistët në lëvizje. Dell Latitude 5510 është një laptop i fuqishëm dhe i besueshëm i mundësuar nga procesori i gjeneratës së 10-të.

Additional information
Status

USED

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “DELL LATITUDE 5510”

Your email address will not be published. Required fields are marked *