DELL LATITUDE 5320

Përshkrimi Specifik

Brand: Dell
Product Line: Latitude
Model: 5320
CPU: Intel Core i7-1185G7 (11th Gen)/ 3 GHz
RAM: 16 GB
SSD: 256 GB
Diagonal Size: 13.3 inch

550.00

17 People watching this product now!
shipped

Transport i shpejtë

Direkt në adresën tuaj.

garancia

Garancia

Produkti ka 12 muaj garanci.

credit-card

Pagesa të sigurta

Online ose gjatë dorëzimit.

Description

Ekrani i Dell Latitude 5320 është me veçori të krijuara për t’iu mbajtur të fokusuar në punën tuaj me një ekran kundër shkëlqimit. Zgjidhjet e softuerit dhe shërbimeve të Dell integrohen me mjediset aktuale të pikës fundore dhe ofrojnë efikasitete të përmirësuara dhe një përvojë të optimizuar në vendosjen, sigurinë, menaxhimin dhe mbështetjen.

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “DELL LATITUDE 5320”

Your email address will not be published. Required fields are marked *