APPLE MACBOOK AIR 2022 NEW

Përshkrimi Specifik

  • Brand: Apple
  • Product Line: MacBook Air
  • Model: MQKX3D/A
  • CPU: M2 8-Core
  • RAM: 8 GB
  • SSD: 512 GB
  • Screen size: 15”
  • GPU: 10 Core

1,800.00

10 People watching this product now!
shipped

Transport i shpejtë

Direkt në adresën tuaj.

garancia

Garancia

Produkti ka 12 muaj garanci.

credit-card

Pagesa të sigurta

Online ose gjatë dorëzimit.

Description

Me një ekran të shkëlqyer Retina, një kamerë FaceTime HD dhe mikrofon me cilësi studio, MacBook Air 15” ka një ekran fenomenal dhe një procesor të shpejtë. MacBook Air është jashtëzakonisht i hollë dhe sjell shpejtësi dhe efikasitet të jashtëzakonshëm energjie brenda mbylljes së tij të qëndrueshme tërësisht prej alumini. Është laptopi ultra i shpejtë dhe i aftë që ju lejon të punoni, luani ose krijoni pothuajse çdo gjë – kudo.

Additional information
Status

NEW

Brand

Apple

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “APPLE MACBOOK AIR 2022 NEW”

Your email address will not be published. Required fields are marked *