AIO LENOVO V30A-24IIL NEW

Përshkrimi Specifik

Brand: Lenovo
Product Line: ALL-IN-ONE
Model: V30a-24IIL
CPU: Intel Core i5-1035G1( 10th Gen ) / 3.6GHz
RAM: 8 Gb
SSD: 256 Gb
OS: Windows 10 Pro

520.00

20 People watching this product now!
shipped

Transport i shpejtë

Direkt në adresën tuaj.

garancia

Garancia

Produkti ka 12 muaj garanci.

credit-card

Pagesa të sigurta

Online ose gjatë dorëzimit.

Description

Lenovo V30a-24IIL ofron performancë fantastike me procesorin më të fundit Intel® Core™ të gjeneratës të 10 dhe memorie fantastike. V30a-24IIL AIO vjen me një dizajn të ri elegant dhe me një kornizë më të hollë.

Additional information
Status

NEW

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “AIO LENOVO V30A-24IIL NEW”

Your email address will not be published. Required fields are marked *