HP Elitebook 840 G3

Pershkrimi Specifik

  • Brand: HP
  • Product Line: Elitebook
  • Model: 840 G3
  • CPU: Intel(R) Core(TM) i5- 6200U (6th Gen) / 2.30GHz
  • RAM: 8 GB
  • SSD: 256 GB
  • Diagonal Size: 14 Inch

159.00

18 People watching this product now!
shipped

Transport i shpejtë

Direkt në adresën tuaj.

garancia

Garancia

Produkti ka 12 muaj garanci.

credit-card

Pagesa të sigurta

Online ose gjatë dorëzimit.

Description

Pershkrimi i Produktit

HP Elitebook 840 G3 është një laptop i shkëlqyer për shtëpinë dhe zyrën dhe i përshtatet frymës së kohës. Ky model përshtatet nëse duhet një laptop si një mjet pune mjaft praktik dhe me shpejtësi të lart, besueshmëri dhe cikël maksimal të jetës falë opsioneve të tij të gjera të përmirësimit.

Additional information
Brand

HP

Status

USED

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “HP Elitebook 840 G3”

Your email address will not be published. Required fields are marked *